top of page

Vitajte na turistickom portáli KREMNICA REGIÓNU...

 

Cieľom tohto portálu je sprístupniť návštevníkom tohto miktoregiónu turistické informácie a ponúknúť niekoľko tipov ako stráviť príjemné chvíľe v Kremnici a jej okolí.

 

Webovú stránku založilo a spravuje v spolupráci s mestom Kremnica občianske združenie Kremnica region - združenie turizmu, ktoré  vzniklo na podnet viacerých nadšencov a podnikateľov v cestovnom ruchu. Cieľom združenia je vytvárať lepšie podmienky na rozvoj cestovného ruchu v Kremnici a okolitých obciach, preto budeme veľmi radi, ak aj vy prispejete svojími podnetnými názormi k tomuto cieľu a vyplníte nám náš dotazník (už čoskoro bude pripojený), príp.nám pošlete Vaše tipy a pripomienky e-mailom.

 

Naše občianske združenie je od roku 2013 členom Oblastnej organizácie cestovného ruchu TURIEC-KREMNICKO a Krajskej organizácie cestovného ruchu Žilinský turistický kraj. Preto nás nájdete aj na všetkých podujatiach a výstavách, ktoré tieto dve vyššie organizácie cestovného ruchu organizujú a zúčastňujú sa ich.

 

V prípade, že ste podnikateľský subjekt z nášho regiónu a máte akékoľvek otázky, príp. sa chcete stať tiež členom združenia, vyplňte prihlášku  za člena a zašlite nám ju mailom, alebo nás kontaktujte telefonicky!

 

AKTUALITY

KREMNICKÁ JAZZDA 2017

 

Srdečné Vás pozývame na nultý ročník pouličného jazzového festivalu, ktorý sa uskutoční 17.júna 2017 v uliciach Kremnice.

Kompletný program nájdete  tu:

Teší sa na  vás organizačný team Kremnica region!

Uverejnené:  30.mája 2017 

 

AKCIOVÉ PONUKY a LAST MINUTE

Akciové ponuky a last minute na pobyty a služby v turistickom regióne Kremnica a okolie.

KALENDÁRIUM PODUJATÍ

Kalendár podujatí v Kremnici 2014.

STIAHNUŤ KALENDÁR PODUJATÍ v PDF

bottom of page